تاریخ : 1403/04/15پیام تبریک امام جمعه محمدشهر به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه محمدشهر حجت الاسلام والمسلمین غضنفری امام جمعه محمدشهر در پیامی ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

ِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ

بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداریها و دهیاریها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی در آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری، مهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.

شهرداری محمدشهر به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.

فراهم سازی آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان در شهرها و روستاها تلاش‌، همیت و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان به ویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری و همچنین دهیاری ها را می طلبد که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آنها، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

خدمات متنوع شهرداری‌ محمدشهر در راستای ارتقا و سامان‌بخشی وضعیت کالبدی و فیزیکی سکونتگاه‌ها، مدیریت پسماند، بهبود سیمای شهری، حفظ پاکیزگی شهر، مدیریت بحران، مدیریت ایمنی و آتش‌نشانی، ارائه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر نمود پیدا می کند.

اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات بی شائبه کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری محمدشهر تقدیر و تشکر نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه به خصوص شهردار پرتلاش و پای کار و میدانی محمدشهر جناب مهندس حسن زاده مسئلت دارم.

سید محمد تقی غضنفری
امام جمعه محمدشهر
۱۴ تیر ماه ۱۴۰۳