تاریخ : 1402/12/22سرگرد رضوانی رئیس کلانتری ۲۵ محمدشهر از کشف بيش از 11 هزار عدد مواد محترقه و ۴۲ کيلوگرم مواد منفجره در محمدشهر خبر داد. 
 
به گزارش خبرنگار خبرمحمدشهر، سرگرد" منصور رضوانی" در تشريح اين خبر گفت:  با نزديک شدن به شب چهارشنبه آخر سال با اخذ تدابيري جهت پيشگيري از سوانح، واحد‌هاي اطلاعاتي پليس البرز در سطح استان در راستاي  مبارزه با خريد و فروش مواد محترقه خطرناک وارد عمل شده اند . 
وي افزود: در اين راستا، پس از شناسايي محل نگهداري و فروش  موادمحترقه خطرناک در  محمدشهر   با هماهنگي قضائي ماموران پليس کلانتري 25 محمد شهر به محل مورد نظر اعزام و در بازرسي از يک واحد مسکوني 11  هزار  و 145  عدد انواع مواد محترقه و بيش از ۴۲ کيلو مواد منفجره کشف شد. 
 رئیس کلانتری ۲۵ محمدشهر اضافه کرد: يک متهم نيز در اين خصوص دستگير شد و  متهم به انضمام پرونده متشکله و اقلام مکشوفه  به مرجع قضائي تحويل شد. 
اين مقام انتظامي در پايان با اشاره به اينکه پليس با توزيع کنندگان مواد محترقه و آتش زا برخورد قانوني مي کند، از شهروندان خواست براي پيشگيري از حوادث تلخ ايام آخرسال، نظارت بر فرزندان خود را جدي بگيريد و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پليس 110 اطلاع دهند.

 سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۲