تاریخ : 1397/07/08برگزاري پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر محمدشهر

 به گزارش روابط عمومي ؛ پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر روز یکشنبه ۸ مهرماه ۹۷ با حضور تمامی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاون اداری مالی شهرداری و مدیران واحدهای درآمد، املاک و مستغلات در محل ساختمان شورای اسلامی شهر محمدشهر برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه محمداحمدوند رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک به مناسبت روز آتش نشان، موضوعات دستور جلسه را مورد بررسی قرار داد و تمامی اعضاء نقطه نظرات خود را نسبت به آن بیان نمودند.

 در ادامه شهردار و معاون اداری مالی شهرداری گزارشی در خصوص مجموع درآمد شهرداری در نیم سال اول ۹۷ و مقایسه آن با سال گذشته را ارائه نمودند و به تشریح برنامه های شهرداری برای افزایش درآمد تا پایان سال پرداختند

درهمين رابطه اعضای شورای اسلامی شهر خواستار سامان بخشیدن به پرونده های اصناف و راهکار کارشناسی در خصوص ایجاد درآمد پایدار شدند تا با توجه به شرایط موجود اقتصادی مسیر خدمت رسانی به شهروندان مختل نگردد.

 در بخش دیگری از این جلسه مدیران املاک شهرداری، گزارشی مبتنی بر فعالیتهای اخیر این واحد و املاک و مستغلات مربوط به شهرداری را بیان نمودند و مقرر گردید با برطرف نمودن مشکلات حقوقی برخی از املاک، هر چه سریعتر وضعیت آنان تعیین تکلیف گردد.

 این جلسه با بررسی لوایح ارسالی از سوی شهرداری با رای گیری حاضرین به کار خود پایان داد.

"روابط عمومي شوراي اسلامي شهروشهرداري محمدشهر"