تاریخ : 1397/07/08تقدیر و تشکر اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار از زحمات آتش نشانان محمدشهر


به گزارش روابط عمومی شهرداری ، به مناسبت ۷ مهر ماه و روز آتش نشان مراسم تجلیل از آتش نشانان محمدشهر پیش از آغاز پنجاه وچهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ،شهردار، و آتش نشانان محمدشهردر محل ساختمان شورای اسلامی شهربرگزار و از آتش نشانان تقدیر شد.
در ابتدای این مراسم شهردار محمدشهرضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان خدوم و زحمتکش کشور، علی الخصوص آتش نشانان محمدشهر و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو گفت: نجات جان انسانها یکی از لذت بخش ترین کارهاست و آتش نشانان با جسارت و شجاعت همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند.

در ادامه محمد احمدوند رییس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک این روز و قدر دانی از زحمات و تلاش های آتش نشانان بیان داشت: این روز فقط بهانه ای است که ما قدردان زحمات انسانهایی باشیم که در این شغل خطیر و پرخطر کار میکنند و از جان خود میگذرند تا جان دیگر هموطنان خود را نجات بدهند.
وی آتش نشانان را مایه آسایش و آرامش شهروندان دانست و گفت: لحظه ای که صدای آژیر ماشین آتش نشانی در شهر شنیده می شود مردم احساس آرامش و امنیت می کنند ولی کمتر کسی می داند که آتش نشانان فشار و استرس زیادی را در حادثه ها تحمل می کنند.

در پایان نیز لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود به آتش نشانان اهدا شد.