تاریخ : 1401/10/15به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر محمدشهر، محمد مهرزاد عنوان کرد: در ادامه جلسات برگزار شده در روزهای گذشته به منظور برنامه ریزی و انجام هماهنگی های لازم با سایر ارگان ها و متولیان فرهنگ و ورزش جهت برگزاری مسابقات و رویدادهای فرهنگی و ورزشی دهه مبارک فجر، امروز نیز جلسه ای با حضور اعضای کمیسیون و با دعوت از رئیس اداره فرهنگی شهرداری و مسئول ورزش های همگانی محمدشهر در دفتر کمیسیون برگزار گردید تا هماهنگی های نهایی جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات ورزشی صورت پذیرد.

وی در ادامه افزود: اعضای حاضر در این جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و در خصوص موضوعاتی همچون آماده کردن مکان برگزاری مسابقات و سالن های ورزشی، لوازم و تجهیزات مورد نیاز، بحث حمل و نقل و اتوبوس مورد نیاز برخی رویدادها، هماهنگی تیم ها،  ورزشکاران، داوران و پزشک مسابقات، بودجه لازم جهت برگزاری مسابقات، مدال ها، هدایا و لوح های شرکت کنندگان برتر و ... بررسی های کارشناسی صورت پذیرفت و تمهیدات لازم اندیشده شد.

محمد مهرزاد در پایان یادآور شد: این مسابقات در 24 رشته و دو بخش آقایان و بانوان از تاریخ 3 بهمن آغاز و در روز 21 بهمن با برگزاری جشن و مراسم اختتامیه پایان می یابد.