تاریخ : 1399/08/24معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:
بازآفرینی شهری موجب تغییرات کالبدی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در شهر می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در حاشیه مراسم افتتاحیه سرای محله محمدشهر گفت: باز آفرینی شهری بعنوان فعالیتی مداخله‌گرایانه که بخش‌های مختلف از دولتی گرفته تا خصوصی و مردمی را درگیر می‌کند توانایی اعمال تغییرات اساسی را در ساختار محلات هدف دارد و موجب تغییرات مثبت کالبدی، اقتصادی، اجتماعی، محیطی و فرهنگی در منطقه می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور، شهرداری محمدشهر را یکی از مجموعه های فعال در زمینه بازآفرینی شهری دانست و افزود: اقدامات خوبی از سوی مدیریت شهری محمدشهر با همکاری اداره کل راه و شهرسازی صورت گرفته که استمرار آن تا رسیدن به اهداف تعیین شده مورد انتظار است.
وی ادامه داد: باز آفرینی شهری روشی برای بسیج تلاش‌های جمعی و زمینه‌سازی برای توافق بر روی راه‌حل‌های برای تعیین سیاست‌ها و فعالیت‌های طراحی شده به قصدِ بهبودِ شرایط مناطق شهری و توسعه‌ی ساختارهای سازمانی لازم برای نیل به اهداف است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در مورد سرای محله محمدشهر خاطر نشان کرد: این مجموعه با همت شهردای محمدشهر و مساعدت راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و موجب ارتقای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این منطقه خواهد شد.
لازم به ذکر است پس از این مراسم پروژه روشنایی بلوار سردار سلیمانی محمدشهر با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، شهردار و اعضای شورای اسلامی محمدشهر به بهره برداری رسید.