تاریخ : 1398/06/31 پیام اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محمدشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس وآغاز سال تحصیلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر محمدشهر اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محمدشهر  با صدور پیامی ۳۱ شهریورماه سالروز آغاز هشت سال دفاع مقدسو شروع فصل تعلیم وتربیت را به مردم فهیم محمدشهر ، خانواده‌های معظم شهداء ، ایثارگران و جانبازان این شهر تبریک گفتند. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سی و یکم شهریور ماه به عنوان سالروز آغاز هشت سال دفاع مقدس مشروع ملت سلحشور ایران، یادآور حماسه ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار جهانی و قدرت های سلطه گر تا بن دندان مسلح، برای حراست از مرزهای عزت و شرف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

تقارن فصل بازگشايي مدارس و دانشگاه‌ها با هفته دفاع مقدس که خود بهترين مدرسه ايمان، ازخودگذشتگي، ايثار و آزادگي است، تقارني نيکو و موجب اميد مضاعف رهپويان علم و دانش و تلاشگران عرصه تعليم و تربيت است که با تاسي به سيره و مکتب انقلاب و آرمان هاي شهداي والامقام، استوارتر از هميشه در راه مقدس علم و دانش حرکت کنند.

اینجانبان هفته دفاع مقدس ، فرارسيدن ماه مهر را به مردم فهیم محمدشهر ، خانواده‌های معظم شهداء ، ایثارگران و جانبازان این شهر تبریک گفته و با درود بر روح عرشي معمار كبير انقلاب و آرزوي طول عمر بابركت براي مقام معظم رهبري( مدّظلّه‌العالی ) توفيق خدمت براي همه خدمتگزاران صديق نظام اسلامي را از درگاه خداوند متعال خواستاریم

.